Tramping turystyczny

Tramping turystyczny
Tramping turystyczny
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

podroze (8)Podróżowanie od lat wpisuje się w naszą rzeczywistość. Od lat też turystyka jako zjawisko społeczne rozwija się niezwykle dynamicznie. I, co bardzo ważne, przybiera ona różne formy. A to oznacza, że każdy realizuje swoje potrzeby uprawiania turystyki na inny sposób. I jednym z takich sposobów jest tramping turystyczny.

Cóż to takiego? Jest to swoiste przeciwieństwo podróżowania organizowanego przez biura podróży. Tutaj turysta nie korzysta z pomocy touroperatorów, ale wszystkim zajmuje się sam. Ta turystyka dedykowana jest osobom, które lubią organizować i planować. Ludziom, dla których smak przygody jest najlepszy, kiedy ta przygoda jest przez nich samych zaplanowana. Oczywiście korzystają oni z baz noclegowych, czy niekiedy środków transportu charakterystycznych dla wypraw zorganizowanych. Ale samodzielność w organizacji różni tramping od tradycyjnej turystyki. Różni go też wykorzystywanie lokalnych środków transportu i podróż autostopem. A i tanie noclegi są tutaj bardzo charakterystyczne.

Inne wpisy o turystyce:

About

Tagi: przeszczep łąkotki warszawa, kostka fakturowana producent, Tynk mozaikowy Lakma, docieplenie granulatem Radom, internorm okno kf410, Wiedzopedia, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, Szamba Betonowe Piaseczno, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, zerwany triceps, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie