Skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe
Skoki spadochronowe
1 vote, 9.00 avg. rating (84% score)

skoki-spadochronowe-4Skok ze spadochronem już dawno przestał być kojarzony jedynie z wojskowymi ćwiczeniami na poligonie. Skoki spadochronowe cieszą się współcześnie popularnością u całego grona miłośników sportów ekstremalnych. Wielu z nich zaczynało od tak zwanego skoku w tandemie, który odbywa się wraz z instruktorem. Dzięki temu skoku takiego doświadczyć mogą także osoby zupełnie niedoświadczone w tej dziedzinie, bez uprawnień do wykonywania skoków spadochronowych. Jest to doskonały pomysł dla wszystkich tych, którzy marzyli o skoku ze spadochronem, a nie mieli możliwości lub odwagi, by nabyć stosowne uprawnienia.

Wielu śmiałków nie zaprzestaje jednak na tym. Skok adrenaliny oraz niesamowite emocje, które towarzyszą tego typu wyzwaniom często uzależniają. Wielu miłośników tych właśnie emocji, decyduje się następnie na zdobycie stosownych uprawnień spadochroniarskich. Odpowiednie kursy, szkolenia praktyczne oraz teoretyczne są bardzo często częścią oferty szkółek, w których oddać można skok właśnie w tandemie.

Inne wpisy o turystyce:

About

Tagi: Wiedzopedia, glutamina katowice, Szamba Betonowe Brzozów, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, armatura łazienkowa Apavisa, docieplenie granulatem Radom, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, Tanie multiplikatory, osb stopfire, certyfikat flange fitter, vetrex okna bielsko biała