Największe atrakcje turystyczne Dubaju

Największe atrakcje turystyczne Dubaju
Największe atrakcje turystyczne Dubaju
1 vote, 7.00 avg. rating (74% score)

podroze (10)Dubaj jest wyjątkowym i przepięknym miejscem, które jest niedoceniane przez wielu turystów. Należy jednak zauważyć, że popularność tego oryginalnego miasta ciągle rośnie. Położone jest ono w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, nad Zatoką Perską.
Dubaj przyciąga wielu turystów wyjątkową architekturą, przepychem i nowoczesnością. Wielu osobom wydaje się, że wyjazd do Dubaju jest ogromnie drogi i przewyższa ich możliwości finansowe.
Przeglądając jednak oferty biur podróży, znaleźć można wiele ofert wycieczek i wczasów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, które w planach mają zwiedzanie Dubaju.
W Dubaju podziwiać można nie tylko wiele wyjątkowych krajobrazów, które zachwycą nas swoim pięknem, ale też warto zwrócić uwagę na niezmiernie nowoczesne, wykazujące się postępową architekturą budowle.
Właśnie takim, fantastycznym i niesamowitym budynkiem jest siedmiogwiazdkowy hotel Buj Al Arab. Został on zaprojektowany i zbudowany tak, aby kształtem przypominał ogromny żagiel górujący nad panoramą Dubaju.

Inne wpisy o turystyce:

About

Tagi: balayage fryzjer kraków, rodogosz ogrody, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, GAP Fakturowy BMW, kaplica Santori, Minikoparka Gorlice, rozstępy biceps, geodeta głogów cennik, markizy Kęty, kostka fakturowana producent, lpk208