Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester

Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester
Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester
1 vote, 9.00 avg. rating (84% score)

Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger

Tanie linie lotnicze

Tanie linie lotnicze są coraz bardziej popularne. Coraz częściej lot za granicę kosztuje mniej niż podróż w góry. Jednym z połączeń tanich linii lotniczych jest połączenie Gdańsk Stavanger.
Stavanger to miejsce słynące z pięknej natury i niezwykłych widoków. Dzięki tanim liniom lotniczym można zwiedzić Stare Miasto w Stavanger, gdzie dominują ciasno ułożone białe budynki. Dla miłośników gór i wody przeznaczone są: Kjerag i Preikestolen. Innym ciekawym miejscem do odwiedzenia na weekend jest miasto Gdańsk Manchester. Manchester położony jest nad rzeką Irwell. Miasto posiada port lotniczy, który oddalony jest o 14 kilometrów od centrum. Podczas weekendowego pobytu warto zobaczyć gotycką katedrę pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny oraz muzeum Manchester. Obowiązkowym punktem wycieczki po Manchesterze jest dzielnica Castlefield, która słynie z licznych kanałów, mostów, wiaduktów. To z Manchesteru pochodzi jeden z najbardziej znanych piłkarskich klubów (Manchester United). Stadion klubu (Old Trafford) może pomieścić 76 tys. kibiców.

Inne wpisy o turystyce:

About

Tagi: Gniewiński portal, złomowanie auta tarnobrzeg, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, Drepo zadaszenia tarasów, endoskop laryngologiczny sinutronic, zerwany triceps, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Usuwanie owłosienia żary, zeltiq Warszawa, szkiełkowanie kraków, baront schody