Czy warto wysłać dziecko na zieloną szkołę?

Czy warto wysłać dziecko na zieloną szkołę?
Czy warto wysłać dziecko na zieloną szkołę?
1 vote, 10.00 avg. rating (89% score)

rp_zdjecie21.jpgWyjazd na tak zwaną zieloną szkołę to doskonałe połączenie przyjemnego z pożytecznym. Wyjazdy tego typu bardzo często organizowane do ciekawych miejsc, w których uczniowie mogą poznać rzadkie gatunki roślin czy zwierząt. Podczas wyjazdów tego typu dzieci rozwijają swoją wiedzę nie tylko z dziedzin przyrodniczych, ale też z przedmiotów takich jak geografia, a nawet chemia, czy fizyka.
W ostatnim czasie zielone szkoły zyskały ogromną popularność. Takie wyjazdy są bardzo chętnie organizowane przez nauczycieli, gdyż dzięki nim uczniowie mają niepowtarzalną okazję do przyswojenia nowej wiedzy.
Zielona szkoła znacząco różni się od wycieczki szkolnej. Na wycieczkę szkolną uczniowie wyjeżdżają przede wszystkim po to, żeby zwiedzać i dobrze się bawić, natomiast celem zielonej szkoły jest przede wszystkim edukacja w przyjemnych warunkach. Na zielonych szkołach, uczniowie zdobywają również ogromną wiedzę z zakresu ekologii. Uczą się jak powinni oni już od najmłodszych lat dbać o nasze wspólne dobro, którym jest środowisko naturalne.

Inne wpisy o turystyce:

About

Tagi: księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, Fotoodmładzanie żary, lpk208, Usuwanie owłosienia żary, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, kaplica Santori, Minikoparka Gorlice, kinesiotaping bielsko biała